Polityka prywatności iTexa

iTexa przywiązuje ogromną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwis internetowy w domenie *.itexa.pl. Wszelkie dane gromadzone, w dziennikach logów, są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem internetowym. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszych stron. Nie przekazujemy żadnych danych identyfikacyjnych jakimkolwiek podmiotom trzecim. W trakcie korzystania z serwisu nie są wyświetlane żadne reklamy.

Dane gromadzone na serwerze


Tak jak ogromna większość serwisów internetowych, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to w szczególności znajomość następujących danych:

  • publicznych adresów IP, z których użytkownicy przeglądają nasze strony,
  • nazw stacji klienta,
  • czasu nadejścia zapytania i czasu trwania sesji,
  • adresu URL strony, z której nastąpiło przekierowanie do naszego serwisu,
  • informacji o stosowanym przez użytkownika systemie operacyjnym i przeglądarce internetowej.

 

Sposób wykorzystania danych


Dane zawarte w zapytaniach HTTP wykorzystywane są wyłącznie do udoskonalania naszego serwisu i poprawy jego pozycjonowania w sieci Internet.

 

Pliki Cookies


Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszych witryn czuli się bezpiecznie. Fragment naszej Polityki prywatności odnoszący się do tzw. plików Cookies dostępny jest obok.

Odnośniki do innych stron


Serwis internetowy iTexa zawiera odnośniki do innych stron WWW. W naszej opinii są to zawsze zaufane serwisy. Niemniej jednak zalecamy zapoznanie się ze stosowaną w tych serwisach polityką prywatności.

Dane przekazywane w formularzach


Obsługa formularzy udostępnianych w serwisie internetowym iTexa stanowi wyjątek od przedstawionych wcześniej zasad. Formularze rejestracji programu i formularz zamówienia udostępniane są do wypełnienia wyłącznie z poziomu programu iTexa – Przepisy prawne zamówień publicznych. Wszelkie dane wprowadzone przez użytkownika do formularzy elektronicznych przechowywane są w bazie danych na serwerze iTexa chronionej przed jakimkolwiek dostępem osób trzecich i wykorzystywane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.
Dane osobowe przekazane w formularzu rejestracji programu, o ile zostaną podane przez użytkownika wykorzystywane są wyłącznie do przekazywania informacji o rozwoju oprogramowania i nowościach legislacyjnych.
Dane osobowe przekazane w formularzu zamówienia wykorzystywane są do wystawienia faktury, a  jeżeli użytkownik zaznaczając w formularzu odpowiednie pole wyraził zgodę na otrzymywanie informacji o rozwoju oprogramowania, dane wykorzystywane będą także do przekazywania tych informacji oraz informacji o nowościach legislacyjnych.
Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z otrzymywania jakichkolwiek informacji z serwisu internetowego iTexa.

Postanowienia końcowe


iTexa zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

 

Niniejsza polityka prywatności obowiązuje od dnia 10.02.2013 r.